DEER HUNTER 2018

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 375 MB
  • Version 5.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Glu
Deer Hunter 2018 mobil oyunu avcılık becerilerinizi ortaya koyacağınız macera dolu bir oyundur.

Deer Hunter 2014'ün yaratıcılarından Glu stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Deer Hunter 2018 mobil oyununda ormanın derinliklerinde ilerleyecek ve bir çok hayvan ile karşı karşıya kalacaksınız. Yaşayabileceğiniz en büyük av deneyimi Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indireceğiniz Deer Hunter 2018 oyununda silahınızı iyi seçin. 

Avcılık oyunlarını seviyorsanız bu kaliteli görsellerin sahibi oyununa sahip olun. Oyunda başarmak uğruna dikkatinizi toplamanız ve avınıza odaklanmanız gerekiyor. Dünyayı Alaska'dan Zimbabwe'ye kadar uzanan eşsiz ve güzel yerlerde kupaları takip edin, kazanmak için elinizden geleni yapmaya hazır olun. Macera peşinizi bırakmayacak. Hayvanlar oldukça gerçekçi olup telefonunuzdan üzerinize atlayacak gibiler. Onlara karşı dikkatli olun. Hayvanlar oldukça vahşiler, sizi öldürebilirler, onlar sizi öldürmeden siz onları öldürün. 

Karada ayılar, kurtlar denizin altında büyük balıklar ve dahası Deer Hunter 2018 oyunu ile cep telefonunuzda sizleri bekliyor olacak. Oyuna hakim olun nerede avlanacağınıza karar vererek ona göre silah seçiminizi yapın. Bu oldukça önemli. Avcılık becerilerinizi ortaya koyarak kazanacağınız Deer Hunter 2018 oyunu sizleri bekliyor. 

 DEER HUNTER 2018 indir
DİĞER SÜRÜMLER