DEER HUNTER 2018

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 375 MB
  • Version 5.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Glu
Deer Hunter 2018 mobil oyunu avcılık teması üzerine kurulu olan macera dolu bir oyunndur.

IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz ve avcılık deneyiminizi daha da ilerletebileceğiniz Deer Hunter 2018 mobil oyununda sizde yerinizi alabilirsiniz. Nerede nasıl avlanacağınıza karar verin ve ona göre bir silah seçimi yapın. Bakalım ne kadar hayvanı öldüreceksiniz. Bu bir avcılık oyunudur, gerçeklikle bir ilgisi yoktur. Eğlencenin tadına oyunda varabilirsiniz. 

Glu stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Deer Hunter 2018 mobil oyunu sizleri ormanlara, deniz altına, ıssız noktalara götürüyor. Dikkatli olmalı ve Deer Hunter 2018 mobil oyununda avcılığınızı konuşturmalısınız. Bir çok vahşi hayvan doğada sizleri bekliyor olacak. Hayvanlara dikkat edin, onları öldürmek için silah çeşitliliğinizi arttırın. Her av için silahlarınızı mükemmel kılarken, hazneler, dergiler, variller ve stoklarla ateşli silahlarınızı toplayın ve özelleştirin.

Kendinize göre silahlarınızı geliştirin ve kazanan kişi siz olun. Başarılı bir oyun deneyimi yaşamak için Deer Hunter 2018 oyunu diğer avcılık oyunlarının da bir serisi olarak karşımıza çıkıyor. 

 
Daha Fazla Göster
DEER HUNTER 2018 indir
DİĞER SÜRÜMLER